Blog

Od 1997 r. jestem dziennikarzem ekonomicznym, a od 2009 r. blogerem. Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autorki i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. Przez 5 lat prowadzenia bloga Marcin Iwuć zyskał wielu czytelników, stał się znaną osobą, często zapraszany jest do mediów.
Oprócz samego bloga polecam również discussion board, na którym udziela się kilka tysięcy osób. Weblog Michała to dla mnie od długiego już czasu źródło dogłębnych analiz makroekonomicznych. Każdy z tych blogów mimo różnic jest kompletny. Część blogów jest mi bardzo dobrze znana a resztą za chwilę się zapoznam, Mam nadzieję że znajdę coś dla siebie. Bardzo się cieszę, że dołączyłeś do innych czytelników i dziękuję Ci, że promujesz mój blog.
J ak oszczędzać pieniądze - chyba najbardziej znany blog finansowy w Polsce, stworzony przez Michała Szafrańskiego. W przypadku blogów wewnętrznych warto także pamiętać, aby w komentowaniu artykułów nie brali udziału tylko zwykli pracownicy. Opłaty i prowizje w Miloan są zgodne z ustawą antylichwiarską, której pisałem na blogu. Blog firmowy w działaniach PR to w głównej mierze informowanie oraz komentowanie bieżących wydarzeń.
Metafinanse to kolejna skarbnica wiedzy, którą na pewno warto eksplorować, aby uzyskać podstawową wiedzę na temat finansów. Whoah finanse blog is nice i really like studying your articles. Mam nadzieję, że moje spostrzeżenia będą wartościowe - także dla autorów tych blogów. Wow, nice blog article.Actually trying forward to read extra. Osobiście mam trochę wrażenie nadmiernego zarzucania mnie zdjęciami Kasi, gdy odwiedzam bloga, ale z drugiej strony - treść się broni - a to z mojej perspektywy jest najważniejsze.
I would want obligatory articles or blog posts, Produce beloved, We'd want significantly extra facts by utilizing, contemplating it's particularly lovely., Bless folks meant for publishing. Im dłużej bloguję tym więcej podziwu mam dla Macieja, który ma niesamowitą łatwość tworzenia treści dotyczących szerokiego spektrum finansów osobistych. Metafinanse - Jeśli szukasz przystępnych i rzeczowych porad to koniecznie musisz odwiedzić blog Krzysztofa Sobolewskiego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *